iProjektas.lt

Interjeras

per savaitę

iProjektas – unikali A2X2 architektų interjero vizija.

Atsisakius daugumai žmonių nereikalingų interjero dizaino procesų, sukūrėme „supaprastintą interjero projektą“. Tai projektas, kurio tikslas – taupyti laiką, sumažinti išlaidas ir tavo galvos skausmus.

iprojektas-drawing-4

Paprasta, kaip 2X2

Vietoje ilgų konsultacijų ir klausimų apie kiekvieną interjero detalę, mes iš tavęs prašysime užpildyti mūsų stiliaus gidą ir prisegti savo buto ar namo planą. Stiliaus gidas – tai 15 įvairių klausimų apie tai, kaip tu įsivaizduojate savo svajonių interjerą.

Kam laukti eilėje?

Mūsų prioritetas – taupyti tavo laiką.

Užpildęs stiliaus gidą ir atsiuntęs planus, per 2 dienas gausi sąskaitą, o ją apmokėjęs – per 5 dienas pilną interjero projektą. Tai pasiekiame optimizuodami interjero kūrimą, tačiau suteikdami tau viską, ko reikia.

Tiek daug, už tiek nedaug

Baldų sąrašas, grindų dangos, sienų spalvos, išplanavimas ir rekomendacijos apie kiekvieną elementą.

Vidutinio buto projektas – 500€

Vidutinio namo projektas – 1000€

Ar iProjektas tau?

Jei nori įsirengti namus greitai, viską užsakyti tiesiogiai iš parduotuvių, turėti galimybę, bet kurį elementą pakeisti tau labiau patinkančiu ir už visą tai nepakloti pusės baldų ir buitinės technikos sumos – turime džiugią žinią:

iProjektas būtent tau!

Keletas mūsų darbų pavyzdžių

Paslaugos A2X2 architektų

Gauk nuolaidą dabar!

Prieš pradėdami, turime sužinoti ar yra susidomėjimas iProjektu. Jei tau patiko tai, ką mes siūlome, o pas kitus dizainerius ilgos eilės, žemiau pateik savo vardą ir el. paštą, o kai pradėsime veiklą, mes su tavimi susisieksime ir suteiksime nuolaidą už išankstinį palaikymą!

Užsiregistravęs niekuo neįsipareigoji. Planuojame startuoti jau gruodį!